Brněnské dny pro zdraví 2016

Publikováno: 27.07.2016

Brněnské dny pro zdraví 2016                                                                                                

Ve dnech 23. 9. – 2. 10. proběhne již 22. ročník kampaně „Brněnské dny pro zdraví“. Tato kampaň má za cíl ukázat, jak se dá v Brně žít zdravěji a jak se zajímat o své zdraví a to ipokud Vám už příliš neslouží. Při této příležitosti bychom Vám chtěli představit naše projekty - Osobní asistenci a Adopci osamělých seniorů.

Jste sami, potřebujete pomoci s nákupem, hygienou či doprovodem k lékaři? Nebo si chcete jen občas s někým popovídat?  Zajímají Vás zkušenosti a informace od rodinných příslušníků našich klientů? Neváhejte nás navštívit v rámci kampaně „Brněnské dny pro zdraví“. 

Srdečně Vás zveme na akci s názvem „Nestačíte na to sami?“, která se uskuteční v úterý 27. 9. 2016 v 16 hodin na Dvořákové 13 v Brně (2. patro). Prosíme o potvrzení účasti na e-mailu lucie.kopeckova@maltezskapomoc.cz nebo tel. 731 595 122.

Těšíme se na Vás!

 

      

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Brno
Dvořákova 13 (2.patro)
602 00 Brno

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.