Osobní asistence v Brně v roce 2016

Publikováno: 26.05.2016

Pomalu se blížíme ke konci 1. poloviny roku 2016 a tak nastal čas, kdy hodnotíme, jak nám to tu v Brně vlastně jde. Osobní asistence stále zůstává našim hlavním projektem. V současné době zaměstnáváme 24 osobních asistentů, kteří každý den dochází k našim klientům. Těch máme v současné době 53, ale od začátku roku to bylo již 60 klientů, kterým jsme poskytli naše služby. Nejrušnějším měsícem byl pro nás duben, ve kterém jsme odpracovali 1631 hodin. Od začátku roku to bylo potom celých 5839 hodin, které asistenti odpracovali během 2808 setkání s klienty. Průměrná doba poskytované asistence je tak cca 2 hodiny.

V současné době se připravujeme na prázdniny, kdy bývá většinou zvýšený zájem o asistence, protože pečující rodinní příslušníci často odjíždějí na dovolené. Zároveň je také období letních prázdnin organizačně poměrně náročné, protože i asistenti si vybírají své volno. Proto je potřeba se na toto období dobře připravit a vše dobře zorganizovat.

Pokud byste i Vy měli zájem o osobní asistenci pro Vaše příbuzné či sami pro sebe, neváhejte se na nás obrátit.

 

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Brno
Dvořákova 13 (2.patro)
602 00 Brno

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.