Spolupráce brněnského centra s Dobrovolnickým centrem 67

Publikováno: 05.03.2012

Maltézská pomoc, centrum Brno, začala od nového roku spolupracovat s Dobrovolnickým centrem 67.  Tato spolupráce má mnoho výhod ať už se jedná o větší propagaci skrze Dobrovolnické centrum 67 a nebo že můžeme využívat bezplatně k našim činnostem větší prostory, např. pro setkávání dobrovolníků, pro supervize v centru města Brna

Dobrovolnické centrum 67 naplno rozjíždí svůj provoz.Najdete ho na Lidická 50, Brno, budova SVČ Lužánky

Otevřeno každou středu a čtvrtek 15-18 hod.

Od března změna! Otevřeno úterý a čtvrtek 15-18 hod.

Dobrovolnické centrum 67 poskytuje mladým lidem ve věku od 15 do 26 let informace o možnostech dobrovolnictví v Brně, ČR i světě.

Hlavní snahou centra je propojit zájemce o dobrovolnickou práci a organizace, které dobrovolníky shánějí. Dále prostor nabízí mladým lidem zázemí pro rozvíjení vlastních nápadů, poradenství při hledání zdrojů pro realizaci jejich projektů, možnost najít "parťáky" pro své aktivity. Najdete zde také přehled
volnočasových aktivit a zajímavých akcí v Brně a jeho okolí. V neposlední řadě nabízí centrum zajímavý večerní program (ke stáhnutí na www.osplanb.cz).

 

(VOb)

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Brno
Dvořákova 13 (2.patro)
602 00 Brno

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.