Je čas na (malou) změnu aneb Nejen o novinkách v jesenickém centru

Publikováno: 10.09.2019

Jsou chvíle, kdy něco hezkého končí, aby mohlo něco ještě krásnějšího započít. Jednu takovou změnu jsme s našimi dobrovolníky prožili v úterý 20. srpna 2019, a to když jsme se potkali po delší době na tzv. supervizi. 

O jakou změnu tedy jde? 

Od září 2019 přebírá koordinaci jesenického Centra naše dosavadní dobrovolnice Michaela Randusová. 

Chápu, že pro některé to může být celkem “šokující” zpráva. Někdy Vás však okolnosti tak trochu k takovému rozhodnutí donutí. Obzvlášť, když se jedná o zdraví, což je zrovna můj případ. S činností v Centru však úplně nekončím. Ráda Míše pomohu, pokud budu moci a jak mi okolnosti dovolí.

Představení nové koordinátorky však nebylo jediným bodem naší supervize. Následovalo poté sdílení zkušeností z dobrovolné činnosti, dále nastínění akcí, které jesenické centrum čekají (Společně pomáháme 2019, Den otevřených dveří, vstupy do škol, kurzy, ap.) a taky trochu administrativy. A samozřejmě neopomenuli jsme závěrečné společné foto, které níže přikládám.

Jsem ráda, za každého, koho jsem mohla za dobu své koordinátorské činnosti potkat. Ať už to byli dobrovolníci, klienti, spolupracovníci z MP ČR, zástupci našich partnerských organizací, Města Jeseník, ale i z řad Vás “obyčejných” občanů. Byla to milá setkání a doufám, že snad nebyla poslední.

Autor: Petra Lednická

Přispějte na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Jeseník
Fučíkova 128,
790 01 Jeseník

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.