Společně pomáháme v Jeseníku již počtvrté

Publikováno: 21.06.2018

I když v úterý 12. čevna bylo počasí v Jeseníku střídavé - dopoledne pršelo, odpoledne svítilo sluníčko - byli jsme rádi, že jsme se s naším Dobrovolnickým centrem mohli účastnit prezentace našich aktivit na Masarykově náměstí v Jeseníku. Díky našim dobrovolníkům, Ludmile a Jurajovi, za jejich čas, který věnovali této prezentaci.

Městu Jeseník děkujeme za možnost být i letos při tom. Především Bohumile Ptáčkové ze soc. odboru MÚ, za její ochotu a trpělivost při organizování tak náročné akce. Nechci opomenout však i místostarostku Zdeňku Blišťanovou, která si vždy najde čas se mezi nás přijít podívat. Stejně tak i pan Kovalčík, paníLandauerová a paní Havrilová ze soc. odboru MÚ Jeseník.
Díky však patří i těm, které na první pohled vidět není, ale bez jejichž zázemí by akci nebylo možné uspořádat - MKZ Jeseník a TS Jeseník. Díky Vám všem a přeji hodně sil a elánu do vaší práce.

Přispějte na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.

Autorka Petra Lednická

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Jeseník
Fučíkova 128,
790 01 Jeseník

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.