Lenka, dobrovolnice

Práce v Maltézské pomoci mi pomohla otevřít oči. Být vděčná za to, co sama mám a co mohu rozdávat druhým lidem, kteří mě potřebují. Cítím se být užitečná a na správném místě.

Lidé - zaměstnanci - v MP jsou velmi milí, příjemní a tvoří dobrou oporu pro nás dobrovolníky. Cílem naší práce je poskytnout hlavně svůj čas a k tomu ochotu. Je hodně důležité projevit zájem o druhé lidi, protože to tvoří jakési pouto, na základě kterého si lidé upevňují svůj vztah, který zraje a může přerůst i v kamarádství. Myslím si, že každý, kdo chce, si vyhradí pár minut pro službu druhým a bude velmi příjemně překvapen, že se mu ten čas opravdu patřičně a smysluplně vrátí.

Přeji těm, kteří váhají a neví, zda jsou oni právě těmi správnými dobrovolníky, aby neváhali a kontaktovali MP. Výsledek se dostaví!

 

Lenka, dobrovolnice

Fotogalerie

Kontakt

Maltézská pomoc, o.p.s.
Lázeňská 2, 118 00 Praha 1 – Malá Strana
Tel. +420 257 534 935
E-mail: info@maltezskapomoc.cz

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.