Leona Minářová, osobní asistentka

Už jako malá holka jsem věděla, že až vyrostu, chci mít takovou práci, která nebude jednotvárná a především bude užitečná. Postupem času jsem zjišťovala, že chci pracovat s lidmi. Proto jsem se vrhla na studium zdravotnické školy.

Když jsem začínala pracovat jako osobní asistentka, myslela jsem si, že to bude jen krátkodobá brigáda na léto. Nakonec se z této brigády stala práce na plný úvazek, a i když to mnohdy není jednoduché, nelituji toho. Práci, která je mnohdy náročná, mi kompenzuje radost klientů, když přijdu k nim domů, jejich vděčnost za každou moji pomoc.

Nyní mám s mnoha klienty vztah nejen pracovní, ale i velmi přátelský, a ačkoliv spousta lidí prací se seniory opovrhuje, já si myslím, že mi nikdo nemůže dát více zkušeností do života než právě oni. 

 

Leona Minářová, osobní asistentka

Fotogalerie

Kontakt

Maltézská pomoc, o.p.s.
Lázeňská 2, 118 00 Praha 1 – Malá Strana
Tel. +420 257 534 935
E-mail: info@maltezskapomoc.cz

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.