Lucie, osobní asistentka

K Maltézské pomoci jsem se dostala díky spolužákovi ze střední školy. Ze začátku jsem to brala jako pouhý přivýdělek ke studiu. Později jsem začala zjišťovat, že mě tato práce opravdu baví a utvrzuje v tom, že pomáhat lidem není jen o dobrém pocitu, ale o určitém naplnění mého života.

Jsem studentkou lékařské fakulty a práce s lidmi je mým denním chlebem. Díky této práci jsem poznala i další rozdíly. Lidé jsou úplně jiní, když se o ně staráte v nemocnici než doma. V nemocnici je to spíše rutinní záležitost a povinnost, kdežto při péči doma mi přijde, že klienti jsou velice vděční, že jim někdo takhle pomáhá v běžných činnostech, které sami nezvládnou.

Určitě všem doporučuji zkusit tuto práci. Nejen, že pomůžete nemohoucím lidem, ale zároveň je to krásná zkušenost do života.

 

Lucie, osobní asistentka

Fotogalerie

Kontakt

Maltézská pomoc, o.p.s.
Lázeňská 2, 118 00 Praha 1 – Malá Strana
Tel. +420 257 534 935
E-mail: info@maltezskapomoc.cz

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.