Marek, osobní asistent

Pro Maltézskou pomoc pracuji více než rok a i když jsem ji znal dávno před tím, nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já budu také součástí tohoto úžasného týmu.

O asistenční službě jsem se dozvěděl díky kamarádce, která pro Maltézskou pomoc také pracuje, takže stačilo vyřídit formality a mohl jsem vyrazit do terénu.

Jelikož se jedná o práci s lidmi, tak je to práce náročná. Může nám hodně vzít, ale o mnoho víc můžeme získat. A právě proto jsem si jako své budoucí povolání vybral právě práci s lidmi. Mám rád, když s nimi můžu mluvit o jejich životních zážitcích, o problémech, kterými si museli projít a samozřejmě také o radostech, bez kterých by teď nemohli být takoví, jací jsou.

V dnešní době se všude ukazuje pouze mládí, krása i bezstarostný život a stáří se zasunuje kamsi do pozadí, protože to není moderní a mladých lidí se to netýká. Takhle život samozřejmě nefunguje, a když se stáří opravdu dostaví, tak si s ním lidé nedokáží poradit.

Proto jsem rád právě za Maltézskou pomoc, která dokáže nemocným i jejich rodinám ulevit od těžkostí každodenního života a doufám, že budu moct být i nadále jedním z mnoha asistentů, kteří se starají o naše klienty.

 

Marek, osobní asistent

Fotogalerie

Kontakt

Maltézská pomoc, o.p.s.
Lázeňská 2, 118 00 Praha 1 – Malá Strana
Tel. +420 257 534 935
E-mail: info@maltezskapomoc.cz

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.