Markéta, vedoucí brněnského Centra MP

Když jsme mladí a zdraví, máme mnohdy pocit, že dokážeme všechno. Co když to tak ale není? Vždyť mládí je tak pomíjivé a zdraví tak křehké. 

Jsou mezi námi lidé, kteří potřebují pomoci. Ať se jedná o pomoc fyzickou, psychickou a kolikrát i pomoc duchovní. Tito lidí neměli v životě tolik štěstí. Lidé nemocní, starší, osamocení, nešťastní... Oni potřebují naději. Naději, že nejsou někomu lhostejni. Naději, že je tu někdo, kdo se o ně rád postará s láskou. Naději, že je má někdo rád a že je ochoten jim podat pomocnou ruku. A o to se snažíme a budeme se snažit i dál v Maltézské pomoci. 

Vážím si všech lidí (nejen u nás v Maltézské pomoci), co dělají svoji práci s láskou i přes to, že tato práce není vůbec jednoduchá. Vážím si moji práce a beru ji od Boha jako jeden veliký nezasloužený dar. 

 

Markéta, vedoucí brněnského Centra MP

Fotogalerie

Kontakt

Maltézská pomoc, o.p.s.
Lázeňská 2, 118 00 Praha 1 – Malá Strana
Tel. +420 257 534 935
E-mail: info@maltezskapomoc.cz

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.