Mělnický deník píše o dobrovolnících v Maltézské pomoci

Publikováno: 03.06.2016

V jednom ze sobotních vydání Mělnického deníku se na konci května objevil článek od pana Jiřího Říhy, zástupce šéfredaktora tohoto deníku, s názvem „Dobrovolníci Maltézské pomoci zpříjemňují seniorům stáří“. Na článek se můžete podívat zde: http://melnicky.denik.cz/zpravy_region/dobrovolnici-maltezske-pomoci-zprijemnuji-seniorum-stari-20160520.html

Pan Říha strávil s námi z centra MP Mělník část jednoho slunečného dopoledne, kdy jsme se snažily přiblížit jemu a následně i čtenářům, všechny činnosti našeho centra, tedy jak sociální službu osobní asistence pro seniory a zdravotně postižené, tak i naši další službu – dopravu dětí s postižením do škol. Takže se už moc těšíme na další pokračování a samozřejmě, že o všem budeme informovat i zde.

 

(VeV, MaB)

Mgr. Marcela Brodilová

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Mělník

náměstí Míru 54/20

276 01 Mělník

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.