Poděkování dobrovolným hasičům za pomoc Míšovi a jeho rodině

Publikováno: 05.10.2018

V roce 2016 poprvé oslovily mělnické centrum Maltézské pomoci dobrovolné hasičky ze Sboru dobrovolných hasičů Mělník - Chloumek, a to jako organizaci poskytující sociální službu dětem, které mají mentální, fyzické či kombinované postižení. Cílem bylo vytipovat konkrétní dítě, pro které bude uspořádána sbírka.


Toto se stalo krásnou tradicí a ani letošní rok nebyl výjimkou. Tentokrát byl vybrán osmiletý Míša, kterého zástupci dobrovolných hasičů nejprve navštívili doma. Dobrovolní hasiči pak sbírali v rámci svojí závodní sezony peníze na Míšu, kterého přepravujeme vozidlem Maltézské pomoci do školy a zpět domů. Mohli si finance spořit na svoji zábavu, občerstvení apod., ale věnovali tento obnos právě Míšovi a jeho rodině, kterým tato finanční částka velmi pomůže v každodenním životě. Při předávání peněz na Míšu čekalo velké překvapení, a to zbrusu nová koloběžka, ze které měl obrovskou radost. Velmi si vážíme obětavé pomoci dobrovolných hasičů a tímto jim chceme srdečně poděkovat, a to i za Míšu a jeho rodinu.

Přispějte na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.

 

Autor: Andrea Edrová

 

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Mělník

náměstí Míru 54/20

276 01 Mělník

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.