Stěhování Mělnického centra

Publikováno: 01.11.2016

Ve  čtvrtek 27. 10. 2016 se Mělnické centrum stěhovalo na jinou adresu. Nyní sídlí na Náměstí Karla IV. č.p. 184.

Určitě nám všichni věříte, že stěhování nebylo vůbec jednoduché! Samozřejmě, že jsme se stěhovaly za běžného provozu našeho centra, takže jsme měly neustále telefony na uchu a řešily nejen provozní věci, ale i celou „logistiku“ stěhování. Zkrátka, co si budeme povídat, byla to pěkná fuška! J

A tak se s vámi se všemi chceme podělit o naši radost z nových prostornějších a světlejších místností, ale i o některé momenty z probíhajícího stěhování.

Vše jsme ale zvládly, a to především díky stěhovací firmě, která nám stěhování velmi ulehčila, pánové ze stěhovací firmy byli ochotní, poradili si se všemi úkoly a kancelář přestěhovali během jednoho dopoledne. Nyní již pracujeme v nové prostornější kanceláři. Jak stěhování probíhalo se můžete sami podívat na fotografiích pod tímto článkem.

 

Veronika Vančurová a Marie Zítková

 

(VeV)

Plný stěhovací vůzPánové ze stěhovací služby byli moc ochotní a vše zvládli v rekordním časevstupní místnostkancelářkancelářDemontáž internetu

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Mělník

náměstí Míru 54/20

276 01 Mělník

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.