Monika, osobní asistentka

Do Maltézské pomoci mě zavedla potřeba změny. Prošla jsem si různými pracemi, které mě nebavily, nic mi nepřinášely – spíše naopak braly, a byly hodně stresující. Vydat se tímto směrem jsem přemýšlela už dříve, ale dostala jsem se k tomu až letos.

Přispěl k tomu také můj přítel, se kterým žiji a který je po úrazu páteře, po skoku do vody, na vozíku. Je pro mě příkladem životní síly, optimismu a víry v to, že se dá vše zvládnout. 

Poznala jsem tedy asistenci nejprve z druhé strany – asistenti chodí pomáhat i k nám, takže to pro mě nebyla neznámá. Řekl mi, že bych se na tuto práci hodila a já jsem do toho šla.

Jsem moc spokojená a musím říct, že jsem se našla. Zbavila jsem se stresu, vlastně to neberu ani jako práci. Hřeje mě pocit, že můžu někomu pomoci a že se na mě i těší. Má to pro mě velký přínos a cenné zkušenosti do života.

 

Monika, osobní asistentka

Fotogalerie

Kontakt

Maltézská pomoc, o.p.s.
Lázeňská 2, 118 00 Praha 1 – Malá Strana
Tel. +420 257 534 935
E-mail: info@maltezskapomoc.cz

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.