Nabídka práce

Zapojte se do týmu Maltézské pomoci a rozvíjte tak dobročinnou činnost ve svém okolí. Níže naleznete seznam aktuálně volných pozic, na které hledáme právě Vás!

 


Sociální pracovník – Olomouc

Výběrové řízení na pozici: sociální pracovník Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmim a Doprovázení pěstounských rodin

Maltézská pomoc, o. p. s., Centrum Olomouc, vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociálního pracovníka ve výše zmíněných službách. Předpokládaná výše úvazku 1,0. Nástup od dubna či května 2020.

Požadujeme:

- odpovídající vzdělání dle Zákona o soc. službách (VOŠ nebo VŠ sociálního zaměření)

- akceptace poslání a hodnot Maltézské pomoci

- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

- velmi dobrá práce s PC a základními uživatelskými programy

- odpovědnost, tvořivý přístup, schopnost pracovat v týmu i samostatně, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu

- pracovní zkušenosti z oblasti sociální práce s rodinou, SPOD nebo doprovázení pěstounských rodin velkou výhodou

- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- zázemí dlouhodobě fungující organizace

- práci v přátelském kolektivu

- možnou flexibilní pracovní dobu

- pět týdnů dovolené

- nástupní mzda 25.000,-Kč

- po zapracování osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny

Profesní strukturovaný životopis se zvlášť přiloženým motivačním dopisem zasílejte do 20. 03. 2020 v elektronické podobě na emailovou adresu vedoucí služeb pro rodiny s dětmi v Olomouci Mgr. Janu Jeklovou: jana.jeklova@maltezskapomoc.cz.


 

 

 

Osobní asistent/ka - Olomouc

 

Jedná se o pozici pracovníka v sociálních službách, osobní asistentku, která vykonává smluvené pečovatelské úkony v domácím prostředí klienta. Práce vyžaduje nejen schopnost zajistit požadované úkony např. pomoci s osobní hygienou na lůžku, doprovod na smluvené místo, ale i být fyzicky oporou obtížně chodícím lidem či nabídnout trpělivé naslouchání např. osobám s demencí. 

Požadujeme:

Nabízíme:

Nabízíme práci zpočátku na zkrácený úvazek. HPP či DPP, dle domluvy. 

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis paní Mgr. Daniele Gajdošíkové, 731 619 694, asistence-ol@maltezskapomoc.cz.

 


 

 

Osobní asistent/ka - Brno

Hledáme empatické a komunikativní ženy a muže, kteří mají zájem patřit do našeho týmu Maltézské pomoci a chtějí docházet do domácností klientů, jejichž soběstačnost je již velmi omezena. Jedná se o pozici pracovníka v sociálních službách, osobního asistenta, který vykonává smluvené pečovatelské a asistenční úkony v domácím prostředí klienta v Brně a blízkém okolí. Práce vyžaduje nejen schopnost zajistit požadované úkony např. pomoci s osobní hygienou na lůžku, doprovod na smluvené místo, ale i být fyzicky oporou obtížně chodícím lidem či nabídnout trpělivé naslouchání např. osobám s demencí. Službu poskytujeme 24 hodin denně, hodiny a směny jsou vždy samozřejmě předem rozděleny.

Nabízíme zapojení v rámci DPP, dle domluvy. Hodinová mzda 140 Kč.

Požadované vzdělání min. 150 hodinový kurz pracovníka v sociálních službách (lze doplnit i v průběhu), zkušenosti s péčí o osobu blízkou nebo ve službách sociální péče vítány. Očekáváme příjemné vystupování, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, psychickou odolnost a časovou flexibilitu.

O své osobní asistenty pečujeme prostřednictvím pravidelných porad, supervizí a vzdělávacích seminářů, které hradíme.

V případě zájmu zasílejte životopis a motivační dopis na (email: marketa.studena*maltezskapomoc.cz) a v případě dotazů kontaktujte: Mgr. Markétu Studenou tel. +420 736 620 810

 


 

OSOBNÍ ASISTENT(KA) PRO SENIORY - Praha

V pražském centru Maltézské pomoci hledáme do týmu nové kolegy a kolegyně na pozici osobní asistent(ka)/pečovatel/ka  pro seniory.

Osobní asistence je alternativou ústavní péče. Bez služeb osobní asistence by senior se sníženou soběstačností musel trvale žít v pobytovém zařízení, kde by o něho bylo pečováno. Naší snahou je podporovat seniory v jejich oprávněném a  přirozeném přání zůstat doma, jak nejdéle je to možné. Principem našich služeb je poskytnout profesionální a zároveň laskavou péči v domácím prostředí. Staňte se součástí našeho týmu, a pomozte tak seniorům splnit toto přání!


Požadujeme:

Nabízíme:


Jedná se o práci na celý či zkrácený úvazek. HPP či DPP, dle domluvy. Velice rádi v našem týmu také přivítáme studenty a aktivní seniorky. V případě zájmu zašlete svůj motivační dopis a životopis paní Bc. Veronice Juřicové na e-mail veronika.juricova@maltezskapomoc.cz.

 

 

Kontakt

Maltézská pomoc, o.p.s.
Lázeňská 2, 118 00 Praha 1 – Malá Strana
Tel. +420 257 534 935
E-mail: info@maltezskapomoc.cz

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.