Maltézská pomoc spustila nové webové stránky

Publikováno: 08.04.2016

V pátek 1. dubna byly spuštěny nové webové stránky Maltézské pomoc, o. p. s. Do jejich tvorby se mohli svými nápady zapojit všichni naši zaměstnanci a i nyní probíhají drobná systémová vylepšení, ale i průběžné doplňování textů a fotografií z dřívějšího webu. 

Webové stránky pro nás zhotovil tým pana Dušana Činky ze společnosti Netsimple Conspiracy s.r.o., s kterým nadále konzultujeme různé změny a nejasnosti. Děkujeme jim za dobře odvedenou práci!

Velmi děkujeme našim dvěma pražským dobrovolníkům - panu Václavu Obadálkovi za nezištnou tvorbu původního webu a za pomoc s jeho provozem a panu Jiřímu Charvátovi za poskytování bezplatného webhostingu. Děkujeme vám!!!

Doufáme, že nové webové stránky umožní čtenářům snadné vyhledávání potřebných informací a zprostředkují průběžný přehled o aktivitách Maltézské pomoci. I nadále bychom rádi prohlubovali provázanost webových stránek se stránkami Facebokoovými, na něž odkazuje postranní lišta. 

Děkujeme za vaši přízeň a doufáme, že se vám naše nové webové stránky budou líbit!

 

(Mih)

 

Původního webové stránky 

 

Nové webové stránky 

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o.p.s.
Lázeňská 2, 118 00 Praha 1 – Malá Strana
Tel. +420 257 534 935
E-mail: info@maltezskapomoc.cz

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.