Český rozhlas Olomouc odvysílal reportáž o kurzech Moderního seniora

Publikováno: 20.05.2016

Český rozhlas Olomouc odvysílal 11. dubna reportáž o projektu Moderní senior, tedy o vzdělávání seniorů v oblasti moderních technologií, který již od roku 2010 realizuje Maltézská pomoc, o. p. s., Centrum Olomouc. Ačkoli záznam není k dispozici online, tvůrkyně reportáže paní Dita Vojnarová nám zaslala vystřižený záznam zvuku z vysílání.

Tímto jí i Českému rozhlasu Olomouc velmi děkujeme a záznam nabízíme k poslechu ve formátu MP3 zde: ČRo Olomouc - záznam pořadu o projektu Moderní senior

Základním cílem projektu Moderní senior je zlepšení dovedností seniorů v oblasti používání moderní techniky (práce na počítači včetně ovládání internetu a programu Skype, digitální fotografie apod.). Ale i získání informací k pořízení moderních technologií. Projekt se realizuje prostřednictvím kurzů a individuálního vzdělávání a poradenství. 

Více informací o projektu naleznete na http://www.maltezskapomoc.cz/olomouc/vzdelavani-senioru

 

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.