Dny dobrovolnictví proběhnou na Univerzitě Palackého již 22. října, přijďte i vy!

Publikováno: 11.10.2019

Zveme Vás na Dny dobrovolnictví Univerzity Palackého, které se budou konat 22.-24. října 2019. Letošním ročníkem nás bude provázet motto HELP US BUILD BETTER F̶U̶T̶U̶R̶E̶ PRESENT, které poukazuje na to, že lze změnit nejen budoucnost, ale i současnost naší společnosti a my věříme, že cestou může být i dobrovolnictví. A kdy jindy než na výšce.Co vás čeká?
Představí se vám zajímavé projekty (UP i mimo UP), do kterých se jako dobrovolníci můžete zapojit, budete se moct zajít podívat do různých organizací, kde proběhnou dny otevřených dveří přímo pro vás, nebo se můžete zúčastnit zajímavých diskuzí či workshopů. Součástí posledního dne bude také předávání Ceny rektora za zásluhy v oblasti dobrovolnictví. O podrobnostech programu vás budeme informovat již brzy. 

Přispějte, prosíme, na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.