Hledáme dobrovolníky pro Národní potravinovou sbírku

Publikováno: 23.10.2018

Maltézská pomoc se opět zúčastní akce s názvem Národní potravinová sbírka. Pro tuto sbírku, konající se v sobotu 10. listopadu, hledáme dobrovolníky, kteří by pomohli se sběrem potravin u propdejny Lidl na Lazecké ulici 49 v Olomouci. Stačí hodina či dvě vašeho času.

Celá dobrovolnická činnost bude spočívat v oslovování lidí ve výše uvedeném supermarketu a předávání informací a letáčků ohledně této akce – v rámci potravinové sbírky mají nakupující možnost koupit a darovat trvanlivé potraviny a drogerii (seznam konkrétních věcí najdete v příloze tohoto mailu, vč. letáčku o celém projektu) potřebným lidem v rámci naší organizace a našich služeb (hlavně SAS).

V případě zájmu o pomoc při Národní potravinové sbírce se obraťte na Věru Fialovou, která má tento projekt u Maltézské pomoci na starost: 731 678 815, vera.fialova@maltezskapomoc.cz.

 

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.