Hledáme kolegyni do týmu osobních asistentů!

Publikováno: 05.09.2016

Oslovujeme empatické a komunikativní ženy, které by měly zájem patřit do našeho olomouckého týmu a chtěly by docházet do domácností seniorů, jejichž soběstačnost je již velmi omezena. Jedná se o pozici pracovnice v sociálních službách, osobní asistentku, která vykonává smluvené pečovatelské úkony v domácím prostředí uživatele. Práce vyžaduje nejen schopnost zajistit požadované úkony např. pomoci s osobní hygienou na lůžku, doprovod na smluvené místo, ale i být fyzicky oporou obtížně chodícím lidem či nabídnout trpělivé naslouchání např. osobám s demencí. Cílovou skupinou jsou i malé děti a mladí lidé s postižením. Vítaná je časová flexibilita, vzdělání a zkušenosti v oboru.

V případě zájmu kontaktuje vedoucí služby Mgr. Danielu Gajdošíkovou; tel.: 731 619 694, email: asistence-ol@maltezskapomoc.cz

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.