Hledáme nové osobní asistenty a asistentky v Olomouci

Publikováno: 03.01.2020

Hledáme empatické a komunikativní ženy a muže, kteří mají zájem patřit do našeho týmu Maltézské pomoci Olomouc a chtějí docházet do domácností klientů, jejichž soběstačnost je již velmi omezena. Jedná se o pozici pracovníka v sociálních službách, osobního asistenta, který vykonává smluvené pečovatelské a asistenční úkony v domácím prostředí klienta v Olomouci a blízkém okolí. Práce vyžaduje nejen schopnost zajistit požadované úkony např. pomoci s osobní hygienou na lůžku, doprovod na smluvené místo, ale i být fyzicky oporou obtížně chodícím lidem či nabídnout trpělivé naslouchání např. osobám s demencí. Službu poskytujeme 24hodin denně, hodiny a směny jsou vždy samozřejmě předem rozděleny.

Nabízíme zapojení v rámci DPP, DPČ nebo HPP (dle domluvy), a to v rámci hodinové mzdy 150 Kč/hod. spojené s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou (při plném úvazku 24tis. hrubého).

Požadované vzdělání min. 150 hodinový kurz pracovníka v sociálních službách (lze doplnit i v průběhu), zkušenosti s péčí o osobu blízkou nebo ve službách sociální péče vítány. Očekáváme příjemné vystupování, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, psychickou odolnost a časovou flexibilitu.

O své osobní asistenty pečujeme prostřednictvím pravidelných porad, supervizí a vzdělávacích seminářů, které hradíme.

V případě zájmu zasílejte životopis a motivační dopis na (email: asistence-ol*maltezskapomoc.cz) a v případě dotazů kontaktujte: Mgr. Danielu Gajdošíkovou tel. 731 619 694 nebo Bc. Kateřinu Měsíčkovou tel. 731 633 746.

Další informace o službě osobní asistence.

Přispějte na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.