Maltézská pomoc na Světovém poháru v parkurovém skákání 2017

Publikováno: 19.07.2017

Ve dnech 24. – 25. 6. 2017 se v Olomouci konal další ročník Světového poháru v parkurovém skákání 2017, na němž prezentovaly sociální pracovnice služeb pro rodiny s dětmi Centra Olomouc náhradní rodinnou péči v rámci kampaně Hledáme rodiče, kterou vede Nadace J&T.

Zájemcům, které téma oslovilo, předávaly informace o systému náhradní rodinné péče v naší zemi, především pak o pěstounské péči. Pro děti měly společně s pracovnicemi nadace připravené omalovánky, dětské časopisy i brožurky o náhradní rodinné péči, stejně tak, jako pestrobarevné balonky.

Zájem ze strany veřejnosti byl poměrně velký, mezi zájemci se našlo i několik osob, které se o pěstounkou péči intenzivně zajímají a zvažují, že se do této formy pomoci zapojí. Děkujeme za spolupráci nadaci J&T, která nás na tuto akci přizvala.

 

(JaJ)

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.