Maltézská pomoc nabízí jarní vzdělávací semináře pro pěstouny

Publikováno: 26.02.2015

Maltézská pomoc, o. p. s., Centrum Olomouc pořádá v jarních měsících pět vzdělávacích seminářů pro pěstouny, které si vám tímto dovoluje nabídnout.

Ve středu 11. března a ve čtvrtek 9. dubna se uskuteční semináře „Pěstounská svépomocná skupina“, které bude lektorovat Mgr. et Mgr. Iveta Tichá.  V pátek 20. března a v sobotu 30. května proběhnou semináře složené ze dvou tematických celků “A. Práva a povinnosti pěstounů a poručníků a praktické informace při zajišťování potřebných formalit dětí svěřených do pěstounské či poručenské péče; B. Sociální zabezpečení rodin s dětmi v pěstounské a poručenské péči”. Oba semináře bude lektorovat Mgr. Barbora Skopalíková a Bc. Jana Grohmannová. Ve čtvrtek 28. května se uskuteční seminář „Sedm léků v komunikaci”, který bude lektorovat PhDr. Daniel Žákovský a Mgr. Hana Oravcová.

V případě zájmu či žádosti o bližší informace volejte na tel. č.: 605 228 161 či pište na e-mail: milos.holubec@maltezskapomoc.cz. Podrobnější informace o seminářích, včetně anotací a samotné přihlášky, naleznete také ke stažení na MP - Vzdělávací kurzy pro pěstouny - jaro 2015.

 

(MiH)

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.