Maltézská pomoc zve na tradiční Mezinárodní setkání vozíčkářů na Velehradě

Publikováno: 25.05.2016

Maltézská pomoc, o. p. s, ve spolupráci s Českým velkopřevorstvím Suverénního řádu Maltézských rytířů a pod záštitou olomouckého arcibiskupa Mons. Jana Graubnera pořádá tradiční Mezinárodní setkání vozíčkářů na Velehradě.

Akce se uskuteční v pondělí 4. července v rámci Dnů lidí dobré vůle v předvečer státního svátku Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje. Pro účastníky setkání je zajištěný pestrý program, který vyvrcholí Večerem lidí dobré vůle. Odpoledne proběhne přátelské setkání se zajímavými osobnostmi. 

Veškerou asistenční službu během celé akce zajišťuje Maltézská pomoc, o. p. s. V případě zájmu můžeme zajistit ubytování, stravování a také asistenci i na následující den – tj. úterý 5. července 2016, kdy se uskuteční tradiční Národní pouť na Velehradě. 

Přílohy:

Mezinárodní setkání vozíčkářů na Velehradě 2016 - přihláška (pdf)

Mezinárodní setkání vozíčkářů na Velehradě 2016 - přihláška (doc)

Mezinárodní setkání vozíčkářů na Velehradě 2016 - pozvánka

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.