Máte zájem patřit do týmu osobních asistentek a asistentů v Centru Olomouc?

Publikováno: 12.05.2016

Oslovujeme empatické a komunikativní ženy, které by měly zájem patřit do našeho týmu a chtěly by docházet do domácností seniorů, jejichž soběstačnost je již velmi omezena.

Jedná se o pozici pracovnice v sociálních službách, osobní asistentku, která vykonává smluvené pečovatelské úkony v domácím prostředí uživatele. Práce vyžaduje nejen schopnost zajistit požadované úkony např. pomoci s osobní hygienou na lůžku, doprovod na smluvené místo, ale i být fyzicky oporou obtížně chodícím lidem či nabídnout trpělivé naslouchání např. osobám s demencí. Cílovou skupinou jsou i malé děti a mladí lidé s postižením. Vítaná je časová flexibilita, vzdělání a zkušenosti v oboru. Ke klientům docházíme v době mezi 7. a 20. hodinou, i o víkendech a svátcích.

V případě zájmu zasílejte životopis nebo kontaktuje vedoucí služby Mgr. Danielu Gajdošíkovou: tel.: 731 619 694, e-mail: asistence-ol@maltezskapomoc.cz

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.