Mikulášská sbírka 2017 v Olomouci

Publikováno: 29.11.2017

Maltézská pomoc v Olomouci opět přichystala Mikulášskou sbírku, kde děti i dospělí obdarovávají chudé děti. Od 1. do 5. prosince máte možnost donést do prostor Maltézské pomoci na Wurmově 7 dárky pro druhé.

 V letošní sbírce vybíráme věci, jako jsou trvanlivé potraviny, kojenecká výživa, dětské oblečení, obuv a hračky. Taktéž jsou potřebné dětské pleny. Veškerý sesbíraný materiál bude rozdělen mezi klientské rodiny spadající pod Maltézskou pomoc. Věřte, že veškeré vaše dary budou smysluplně využity. Do letošní sbírky se zapojilo devět olomouckých základních a středních škol, zapojte se i vy.

Za vaši každoroční pomoc je vám vděčno několik desítek rodin s dětmi z Olomouce. Prosíme, pomozte jim i letos a obdarujte je věcmi, které vy už například nevyužijete, ale mohly by se hodit dalším lidem.

Jménem všech klientských rodin vám děkujeme za vaši štědrost v rámci Mikulášské sbírky a přejeme příjemné prožití adventní doby.

 

Karel Čapka

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.