Mikulášská sbírka opět slavila úspěch! Zaměstnanci Maltézské pomoci děkují všem, kteří se zapojili

Publikováno: 08.12.2015

V pátek 4. prosince byl završen letošní ročník nefinanční humanitární sbírky Zkuste udělat zázrak – Staňte se Mikulášem. V těchto dnech je již její výtěžek přerozdělován mezi sociálně slabší rodiny a seniory na Olomoucku, klienty Azylového domu Samaritán a klienty občanského sdružení ESTER na Javornicku a Jesenicku. Za všechny tyto příjemce upřímně děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Pracovníci Maltézské pomoci, o. p. s., Centra Olomouc tímto děkují jak jednotlivcům, tak i zaměstnancům, žákům, studentům a jejich rodičům, kteří se v 10 olomouckých školách a jednom rodinném centru do sbírky zapojili. I díky nim se podařilo vybrat řádově tisíce kusů potravin, oděvů a hraček.

Seznam olomouckých institucí, které se podílely na štědrém výsledku sbírky Zkuste udělat zázrak – Staňte se Mikulášem:

Mateřská škola Olomouc, Zeyerova 23 (Zeyerova 974/23); Mateřská škola Sluníčko Olomouc, o.p.s. (Blahoslavova 2); Fakultní základní škola Olomouc (Tererovo náměstí 1); Základní škola Olomouc, Droždín (Gagarinova 19); Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17 (Nedvědova 17); Základní škola a Mateřská škola Bystrovany (Makarenkova 23/2), Základní škola Olomouc, tř. Spojenců 8 (Tř. Spojenců 702/8 ); Základní škola sv. Voršily v Olomouci (Aksamitova 707/6); Vyšší odborná škola sociální a teologická Dorkas (Blažejské náměstí 9), Konzervatoř Evangelické akademie (Wurmova 13), Rodinné centrum Heřmánek (Náves svobody 49).

Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným za dary a ochotu a v příštím ročníku se těšíme na opětovnou spolupráci!

 

Pracovníci Maltézské pomoci, o. p. s., Centra Olomouc

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.