Nabídka zaměstnání na pozici osobní asistentky

Publikováno: 03.04.2018

Oslovujeme empatické a komunikativní ženy, které by měly zájem patřit do našeho týmu pracovníků olomouckého Centra Maltézské pomoci a chtěly by docházet do domácností našich klientů, jejichž soběstačnost je již velmi omezena.

Jedná se o pozici pracovníka v sociálních službách, osobního asistenta, který vykonává smluvené pečovatelské úkony v domácím prostředí klienta v Olomouci a blízkém okolí. Práce vyžaduje nejen schopnost zajistit požadované úkony např. pomoci s osobní hygienou na lůžku, doprovod na smluvené místo, ale i být fyzicky oporou obtížně chodícím lidem či nabídnout trpělivé naslouchání např. osobám s demencí. Službu poskytujeme 24 hodin denně.

Požadujeme vzdělání (150 hodinový kurz pracovníka v sociálních službách), zkušenosti z terénu, příjemné vystupování, vítaná je časová flexibilita.

O své osobní asistenty pečujeme prostřednictvím pravidelných porad, supervizí a vzdělávacích seminářů, které jim hradíme.

V případě zájmu zasílejte životopis nebo kontaktuje vedoucí služby Mgr. Danielu Gajdošíkovou; tel. 731 619 694, email: asistence-ol@maltezskapomoc.cz.

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.