Nominujte na cenu Ď

Publikováno: 06.02.2019

Je tady 19. ročník ceny Ď a budeme mít velkou radost, když využijete možnosti nominovat: mecenáše, dobrodince, dobrovolníky, sponzory, morální vzory ... 

Nominační formulář a cena veřejnosti

Přiloženou nominační tabulku, prosím, vyplňte a zašlete na cena-d@centrum.cz  do 25. února 2019., nejlépe však brzy z důvodu, že letos kromě standardních kategorií má Vaše nominace šanci získat ocenění ve speciální kategorii "cena Ď veřejnosti ČR", kde se hlasuje na fb profilu ceny Ď a čím déle tam bude Vaše nominace zveřejněna, tím více může získat hlasů (hlasování probíhá zde: https://www.facebook.com/Cena-%C4%8E-2076820282434424/?modal=admin_todo_tour).

Vše se řídí standardními pravdily osvědčeného tradičního projektu - cena Ď 2001 až 2019 - viz www.cena-d.cz, ale nyní stačí zaslat nominaci, nejlépe co nejdříve a vše další již budeme kordinovat jako vždy my.

Nerozhoduje výše pěněz (nemusíte sdělovat), nerozhoduje kolik kdo odpracoval pro druhé nezištně, rozhoduje výsledek - jak Váš projekt funguje díky pomoci mecenáše nebo dobrodince.

Cena Ď je tradice, má neopakovatelnou atmosféru a je svým způsobem nenapodobitelná, přestože již existuje hodně těch, kteří se námi nechali inspirovat.

Finální ocenění v Národním divadle

Jsme vděčni za devatenáctiletou spolupráci s Národním divadlem, díky které se letos po 14 krajských kolech uskuteční velké finále ceny Ď dne 18. června 2019 od 14:30 na Nové scéně ND (změna termínu, prostoru a programu projektu vyhrazena).

 

 

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.