Prosíme, hlasujte pro náš projekt a podpořte nás v úsilí získat podporu z Fondu Nadace Terezy Maxové

Publikováno: 24.03.2015

Maltézská pomoc žádá u ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové o podporu svého projektu Podpora služeb pro rodiny s dětmi, doprovázení pěstounských rodin, zvláště určeného na koordinaci dobrovolníků, kteří vstupují do našich klientských rodin s dítětem v náhradní rodinné péči, dále podporu dobrovolnických programů v Dětském centru Ostrůvek v Olomouci, Dětském centru Pavučinka v Šumperku, kam naši dobrovolníci dlouhodobě docházejí, a v Dětském domově v Uherském Hradišti, kde se tato aktivita nově rozvíjí.

První kolo tohoto grantu je spojeno s hlasováním veřejnosti, proto vás moc prosíme o šíření této informace a o přidání hlasu v náš prospěch. Hlasování trvá do 1. 4. 2015 a pro započtení hlasu je důležité vybrat celkem tři projekty. Vítězí projekt s největším počtem hlasů.

Děkujeme vám za pomoc!

Hlasujte na: http://www.ingbank.cz/fond-nadace-terezy-maxove-d…/hlasujte/#

 

(MiH)

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.