Rytířský turnaj bude 8. května pomáhat potřebným

Publikováno: 29.04.2019

Rytířský turnaj pro děti a mládež se letos v olomouckém Klášteře kapucínů uskuteční na Den osvobození ve středu 8. května 2019. Turnaj začne v deset hodin dopoledne a skončí ve čtyři hodiny odpoledne. Do kláštera se dostanete vchodem z Hrnčířské ulice. Výtěžek z turnaje půjde na pomoc klientským rodinám Maltézské pomoci, o. p. s.

Koho rytířský turnaj podpoří?

Sedmiletá Natálka se spolu se svými třemi sourozenci a rodiči přestěhovala do bytu, kde mohou mít děti konečně vlastní pokojíček. Ten je však třeba nejprve vybavit. Díky výtěžku z Rytířského turnaje přispějeme Natálce a jejímu staršímu bráškovi na vybavení pokojíčku, zvláště na zakoupení patrové postele.

 

Malý Adámek bojuje s atopickým exémem, který ho dokáže pořádně potrápit. Protože se jeho maminka strará ještě o další tři sourozence, nemůže mu koupit potřebnou kosmetiku, ani uhradit lázně a jiné léčebné procesy, které Adámek potřebuje. Výtěžek z turnaje pomůže Adámkovi zaplatit alespoň část potřebné léčby.

Přispějte na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.

Autor: Michal Umlauf (Maltézská pomoc, o. p. s.) a Ivo Spisar (Olomoucká drbna)

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.