Senioři, zdokonalte se v práci s počítačem a s digitální fotografií

Publikováno: 07.09.2015

Maltézská pomoc, o. p. s., Centrum Olomouc rozběhne během září a října podzimní kurzy svého projektu Moderní senior, který je podpořen Magistrátem města Olomouce. Nabízíme vám celkem čtyři kurzy: počítače pro začátečníky a pro mírně pokročilé, dále digitální fotografie pro začátečníky a pro pokročilé. Kurzy budou probíhat v pobočce Knihovny města Olomouce na Karafiátové 6 s tím, že u digitální fotografie probíhá kurz často v terénu. V učebně je k dispozici pět počítačů, ale je možnost nosit si i vlastní notebook.

Kurzy se skládají z deseti tříhodinových lekcí a probíhají každý týden. Od účastníků na první lekci vybíráme 1000 Kč za celý kurz. V případě zájmu volejte koordinátorovi Mgr. Miloši Holubcovi na 605 228 161, či pište na e-mail modernisenior@maltezskapomoc.cz. Možné je i osobní setkání v kanceláři Maltézské pomoci na adrese Wurmova 7, Olomouc (vedle Arcibiskupského paláce), a to v pondělí od 14:00 do 17:00 hod. Bližší informace naleznete na http://www.maltezskapomoc.cz/olomouc/1616-2/.

Těšíme se na vás!

 

(MiH)

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.