Uspořádali jsme pro děti z Dětského centra Ostrůvek zábavný den otevřených dveří

Publikováno: 20.06.2019

V červnu se v Dětském centru Ostrůvek konal Den otevřených dveří, do jehož realizace se zapojili i dobrovolníci Maltézské pomoci. Ti připravili pro děti z centra i pro návštěvníky z řad veřejnosti rozmanité aktivity, za jejichž splnění dostávali soutěžící drobné odměny. Jednotlivá stanoviště byla naplánovaná tak, aby mohly děti uplatnit a posílit řadu svých schopností a dovedností, ať se jednalo o obratnost, logické uvažování, soustředěnost, pozornost, rychlost, nebo fantazii. Program pro děti zpestřili také hasiči, kteří pro zájemce připravili pěnové vodní radovánky. Akce se též zúčastnila umělkyně malující krásné pohádkové masky na obličeje. Po celou dobu program podbarvovaly veselé, dětské písničky.

Děkujeme všem zapojeným dobrovolníkům a pracovnicím DC Ostrůvek za jejich spolupráci, díky níž se podařilo vytvořit pro řadu dětí a rodin krásný, veselý a hravý den.

 

Autor: Jana Jeklová

Přispějte na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.