V olomouckém Tescu proběhla prezentace projektu Moderního seniora

Publikováno: 05.04.2017

V úterý 4. dubna prezentovali dva zaměstnanci olomouckého Centra Maltézské pomoci v olomouckém Tescu projekt Moderního seniora. Této příležitosti se nám dostal díky zapojení do programu Vy rozhodujete, my pomáháme, skrze který Tesco rozděluje 2 700 000 korun 90 organizacím po celém Česku, aby podpořilo projekty, které pomáhají místním komunitám.

I když to vypadá, že v hlasování veřejnosti se svým projektem neuspějeme (byť více jak 5200 hlasů není málo), jsme vděční i za možnost takovéto propagace projektu, které jsme s radostí využili. A tak mohli zákazníci Tesca po dobu cca hodiny a půl hned u vchodu do obchodu spatřit nás zaměstnance i stoleček s našimi propagačními materiály a banner Centra. Do toho jsme každých patnáct minut hlásily do mikrofonu informace týkající se Maltézské pomoci a projektu Moderního seniora. Věříme, že prezentace měla smysl a děkujeme Tescu, zvláště pak manažerce Evě Horkelové, za pomoc s jejím uskutečněním.

Vzdělávací kurzy Moderního seniora realizuje olomoucké Centrum Maltézské pomoci a jsou určeny primárně olomouckým seniorům. Více o našich vzdělávacích kurzech pro seniory naleznete na: http://www.maltezskapomoc.cz/olomouc/vzdelavani-senioru

 

(MiH)

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.