Výtěžek narozeninové oslavy náměstka primátora města Olomouce Martina Majora podpořil Maltézskou pomoc

Publikováno: 03.12.2019

Oslavit narozeniny je možné nejrůznějším způsobem. Náměstek primátora Statutárního města Olomouce Martin Major se rozhodl oslovit své přátele, aby k jeho kulatým narozeninám namísto věcných darů finančně podpořili aktivity Maltézské pomoci v Olomouci. Výtěžek jeho oslavy tak přinesl 25 000 Kč službám a aktivitám pro rodiny s dětmi, za což mu patří velké poděkování!

Olomoucké centrum Maltézské pomoci se v roce 2019 dlouhodobě věnovalo 54 sociálně potřebným rodinám s celkem 127 dětmi a doprovázelo 30 pěstounských rodin s 39 dětmi. Kromě šesti sociálních pracovníků se snaží Maltézská pomoc zapojovat do pomoci rodinám a dětem také dobrovolníky, letos jich v programech pro děti působilo přes čtyřicet. Kromě rodin s dětmi navštěvují naši dobrovolníci například děti v Dětském centru Ostrůvek (bývalý Kojenecký ústav), a to již od roku 2007.

 

Bez finanční podpory bychom tyto programy nemohli realizovat, proto ještě jednou DĚKUJEME!

Autor: Michal Umlauf

Přispějte, prosíme, na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.

 

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Olomouc
Wurmova 7
779 00 Olomouc

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.