Agentura AMI Communications získala dvě ocenění za komunikační projekt pro Maltézskou pomoc

Publikováno: 21.06.2016

Společnost AMI Communications nám v loňském roce pomáhala s komunikací. Co to znamená? Prostě zajistili, aby o nás a našich aktivitách bylo co nejvíce slyšet. Mohli jste na nás tak narazit v rozhlase, v televizi, opakovaně pak v novinách i časopisech. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Dosáhli jsme toho, že se více lidí dozvědělo o naší činnosti i o možnostech domácí péče jako takové. Získali jsme nové klienty, spolupracovníky, sponzora a větší „drive“ do další práce.

Za komunikační projekt pro Maltézskou pomoc minulý týden získala agentura AMI Communications hned dvě ocenění v soutěži Česká cena za public relations – jednu druhou příčku v kategorii Služby a jednu bronzovou v kategorii Business-to-Costumer. Na předávání cen v pankrácké City Tower s úžasným výhledem na Prahu nechyběl ani ředitel Maltézské pomoci, pan Jiří Juda. Věříme, že oboustranně úspěšná spolupráce bude pokračovat i nadále. Z ocenění máme velkou radost!

 

(MaF)

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Praha

Lázeňská 2

118 00 Praha 1 - Malá Strana

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.