Dny dobrovolnictví v Přerově

Publikováno: 07.01.2019

V Olomouckém kraji se uskutečnily dny dobrovolnictví podpořené Olomouckým krajem. Cílem bylo prezentovat dobrovolnické aktivity, jako možnou formu trávení volného času mezi všemi věkovými kategoriemi. Lidé se dozvěděli, co dobrovolnictví přináší, z jakých aktivit je možné si vybrat, co vše organizace v Olomouckém kraji, které se věnují dobrovolnické činnosti, dělají a jak se starají o své dobrovolníky.

Maltézská pomoc o.p.s. uspořádala dvě akce zaměřené na prezentaci svých dobrovolnických aktivit. První se uskutečnila v Olomouci na Horním náměstí ve čtvrtek 6. prosince 2018, druhá v Přerově na náměstí TGM v sobotu 15. prosince 2018. Obě akce se uskutečnily v rámci vánočních trhů a v Přerově se spolu s Maltézskou pomocí na pódiu představila také Oblastní Charita Přerov. K poslechu během odpoledne hrály revivalové skupiny - Michal David revival, Olympic revival a Lucie revival.

Díky možnosti prezentace při vánočních trzích v Olomouci a v Přerově měly dobrovolnické organizace skvělou možnost rozšířit povědomí o své činnosti a získat tak do budoucna nové dobrovolníky.

Přispějte na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.

Autor: Jitka Přidalová

 

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Přerov

Palackého 2833/17a

750 02 Přerov 2

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.