Romana, osobní asistentka

Člověkem MP jsem se stala před třemi lety. MP v Olomouci mi umožnila realizovat praxi v rámci získání rekvalifikace pracovníka v sociálních službách.

O necelý rok později jsem začala pracovat jako osobní asistentka nejprve na několik hodin týdně. Později hodin přibylo, stejně jako počet osob v domácím prostředí, které můžu navštěvovat. Jsem spokojená. Ráda naslouchám vyprávění z dob dřívějších a poznávám mnohdy nelehké životní příběhy. Mezi mé nejoblíbenější aktivity s klientkami patří společné vaření - zkušenosti klientek a jejich navigace plus zkušenosti mé a moje práce vedou k překvapivým výsledkům ve formě někdy sice jednoduchých, ale lahodných pokrmů.

Jsem překvapená, že přes mnoho let rozdílu věku se dokážeme zasmát společně stejným věcem. Jsem na správném místě v tomto čase. 

 

Romana, osobní asistentka

Fotogalerie

Kontakt

Maltézská pomoc, o.p.s.
Lázeňská 2, 118 00 Praha 1 – Malá Strana
Tel. +420 257 534 935
E-mail: info@maltezskapomoc.cz

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.