Šárka, administrativa

V MP jsem začala pracovat před lety, pouze několik měsíců po nástupu současného pana ředitele. Hezká, smysluplná práce, sice ne v přímé péči, ale stejně nezbytná mezi čísly a lejstry. I na kolegy jsem měla štěstí. A protože, jak se říká, nemoci nechodí po horách, přihodilo se, že jsem zůstala ze dne na den "chromajzlík", odkázaný na péči a pomoc druhých.

A v tu dobu zafungovala kromě mé skvělé rodiny ohromná solidarita a lidskost mých spolupracovníků. Kromě pravidelných návštěv na spinálce v Motole a pak později i na rehabilitaci v Kladrubech mne zahrnovali zájmem, účastí a nadějí. Ten pocit, že někam patřím, chybím a podle mých možností jsem opět očekávaná s otevřenou náručí byl k nezaplacení, pohladil psychu a dal sílu rvát se s fyzičnem. Děkuji všem.

A tak se pomalu vše v dobré obrací, už jsem zase na palubě, i když pracuji hlavně z domova. Na vlastní kůži jsem zažila něco, co jsem věděla již dřív. Že lidé v MP jsou na správném místě, empatičtí, pomáhající, prostě úžasní. A naši klienti mohou být v klidu, jsou v dobrých rukou.

 

Šárka, administrativa

Fotogalerie

Kontakt

Maltézská pomoc, o.p.s.
Lázeňská 2, 118 00 Praha 1 – Malá Strana
Tel. +420 257 534 935
E-mail: info@maltezskapomoc.cz

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.