Děti si užily s dobrovolníky koupání v Termálech Losiny

Publikováno: 11.11.2019

V neděli 3. listopadu jsme se s dětmi z Dětského centra Ostrůvek a s našimi dobrovolníky z Maltézské pomoci v Šumperku vydali na výlet do Velkých Losin. Již několikátý rok zde navštěvujeme TERMÁLY LOSINY, kde si děti vyhrají ve velkém množství bazénů.

 

Výlet je velmi oblíbený, protože i ve špatném počasí je možné si užít vodu ve vnitřních bazénech. Děti se radovaly hlavně z tobogánu, různých pramenů a trysek. Již tradičně jsme také využili bufet v areálu bazénů, kde jsme se občerstvili a odpočinuli si. 

Výletu se zúčastnili 4 dobrovolníci, koordinátorka dobrovolníků, jedna zdravotní sestra a 3 děti z Dětského centra Ostrůvek.

Děkujeme Termálnímu parku TERMÁLY LOSINY za velmi milý přístup a možnost výlet s dětmi zrealizovat. Dík též patří našim sponzorům Městu Šumperk a nadaci AVAST za umožnění výletů s dětmi.

Autor: Michaela Krejčí

Přispějte, prosíme, na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.

 

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Šumperk

Kostelní náměstí  4

787 01 Šumperk

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.