Herní odpoledne se seniory

Publikováno: 03.04.2018

Dne 13. února proběhlo v Domově pro seniory v Šumperku herní odpoledne, kdy se senioři spolu s dobrovolníky pobavili u různých deskových a společenských her. Cílem bylo strávit nějaký čas se svými dobrovolníky a zabavit se v současném mrazivém počasí. Senioři procvičovali svoji jemnou motoriku při klasických hrách, jako například Člověče, nezlob se, Prší, Bingo apod. Všichni zde strávili velmi příjemné odpoledne. Zúčastnilo se celkem třináct dobrovolníků.

Koordinátorka dobrovolníků centra Šumperk Michaela Krejčí

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Šumperk

Kostelní náměstí  4

787 01 Šumperk

Fotogalerie

Dobrovolnický program: Pomoc osamoceným seniorům a osobám se zdravotním postiženíDobrovolnický Program: Sociálně-aktivizační programy pro děti, mládež a podporu rodiny-Ocenění Dobrá duše dobrovolnici Dobroslavě Krejčí za dlouholetou pomoc seniorům a osobám se zdravotním postižením žijícím v Domově důchodců v Šumperku (Praha 2014)

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.