Podnikli jsme výlet s dětmi do Termálních lázní

Publikováno: 01.09.2018

Dne 26. srpna jsme se s dobrovolníky z Maltézské pomoci centra Šumperk a s dětmi z Dětského centra Ostrůvek vydali na výlet do Termálního parku ve Velkých Losinách. Bohužel nám počasí nepřálo, ale naštěstí jsou v Lázních přístupné i vnitřní bazény, které jsme plně využili. Na venkovní bazén jsme se šli na chvíli podívat, voda byla teplá, ale nechtěli jsme s dětmi riskovat onemocnění. Vnitřní bazény nám ale poskytly vše, co jsme potřebovali.


Děti byly nadšené z tobogánu, vodopádu i z bublinek. V polovině pobytu jsme se občerstvili v bufetu, který zde funguje a pokračovali jsme v zábavě. Děti nemají možnost častého pobytu u vody v takovém aquaparku, proto byly velmi rády za tento výlet a možnost se ho zúčastnit. Výletu se zúčastnili 3 dobrovolníci, zdravotní sestra, koordinátorka a 4 děti.

Děkujeme Termálnímu parku TERMÁLY LOSINY za velmi příjemný přístup a možnost výlet s dětmi zrealizovat. Dík též patří našim sponzorům Městu Šumperk a nadaci AVAST za umožnění daných výletů s dětmi.

Autor: Michaela Krejčí

 Přispějte na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.
 

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Šumperk

Kostelní náměstí  4

787 01 Šumperk

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.