Barevný den s festivalem Týká se to také tebe

Publikováno: 12.07.2017

Dne 9. června jsme se s dětmi zapojily do akce s názvem Barevný den na Masarykově náměstí, který se konal u příležitosti právě probíhajícího ekologického festivalu Týká se to také tebe.

Aktivit se zúčastnilo celkem sedm dětí ze Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Centra v Uh. Hradišti. Na náměstí bylo připraveno několik aktivit jako např. možnost vyzkoušet si práci popeláře, což naše děti zaujalo asi nejvíce. Chlapci si mohli vyzkoušet jízdu elektrickým popelářským autem ve vymezeném prostoru a na závěr si vysypat i připravenou popelnici.

Dále se děti zapojily do skládání velkého puzzle, třídění odpadu na čas, házení míčkem a trefování žetonů s obrázkem odpadu do barevně oddělených chlívků apod. Děti nevynechaly ani lezeckou stěnu, nebo skluzavku. U každé atrakce stál poučený asistent, který děti orientoval, tak, aby každý úkol správně absolvovaly. Následně jsme nabitý program zakončily sladkou odměnou pro všechny účastníky.

 

(MiM)

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Uherské Hradiště

Studentské náměstí 1531

686 01 Uherské Hradiště

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.