Dobrovolníci připravili dárky pro dobrovolníky

Publikováno: 20.12.2019

Ve spolupráci s Gymnáziem Uherské Hradištěm a MgA. Lukášem Psíkem se podařila překrásná akce: během Dnů otevřených dveří na GUH měli studenti možnost pokreslit tašky, které poslouží jako dárek pro dobrovolníky v Maltézské pomoci v Uherském Hradišti. 

Nejdříve se studenti dozvěděli něco o dobrovolnictví: jak probíhá, co je jeho náplní a jak je možné se zapojit. Připojila jsem také informace o historii Maltézské pomoci. 

Poté už se studenti mohli dát do tvoření. Podmínkou bylo alespoň maličké logo Maltézské pomoci a tématem pomoc, podpora, dobrovolnictví. Díky kreativitě studentů tak vznikla úžasná díla. Každá taška je originálem. Dobrovolníci vykonávají dobrovolnickou činnost bez nároku na odměnu a tak jsme moc rádi, že díky spolupráci s GUH, je letos můžeme potěšit originálním dárkem. Děkujeme!

Autor: Pavlína Sedláčková

Přispějte na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.

 

 

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Uherské Hradiště

Studentské náměstí 1531

686 01 Uherské Hradiště

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.