Dobrovolníci v Uherském Hradišti si vyzkoušeli relaxační muzikoterapii

Publikováno: 15.01.2020

Již tradičně se v našem uherskohradišťském centru koná během měsíce prosince předvánoční setkání dobrovolníků. Ani tentokrát tomu nebylo jinak, 13. prosince jsme se v odpoledních hodinách setkali v našem centru. Dobrovolníkům bylo poděkováno za jejich dobrovolnickou činnost, byla předána osvědčení o dobrovolnické činnosti a malé dárky od Maltézské pomoci.

Následně jsme se již za svitu solných lamp uvelebili na podložkách a zaposlouchali se do zvuků různých hudebních nástrojů. Muzikoterapeutka paní Veselá vystřídala mnoho různých nástrojů s různými zvuky a vše doprovázela zpěvem. Celá muzikoterapie byla velmi příjemná. Nakonec nám ještě paní Veselá popsala jednotlivé nástroje, které používala. Muzikoterapie byla velmi příjemným zastavením v předvánočním shonu.

Autor: Pavlína Sedláčková

Přispějte, prosíme, na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.

 

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Uherské Hradiště

Studentské náměstí 1531

686 01 Uherské Hradiště

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.