Mikuláš chodil i pro klienty Maltézské pomoci v Uherském Hradišti

Publikováno: 14.12.2018

Dne 5. prosince 2018 se uskutečnila tradiční Mikulášská besídka pro děti z našich rodin využívajících SAS. Děti měly možnost vyrobit si malované ozdoby, vytvářet různé výrobky z papíru nebo zdobit perníčky. Vše proběhlo za doprovodu koled a připraven byl také teplý čaj. Po tvoření se objevil Mikuláš i se svou družinou, který dětem zúčtoval jejich hříchy a předal společně s andělem balíčky. Pekelníci si nikoho z dětí neodnesli.


Velký dík patří nejen našim úžasným dobrovolníkům- Mikuláši, andělovi, dvěma čertům a dvěma milým dobrovolnicím, které pomáhaly při tvoření.  Poděkování patří také Informační centru Uherské Hradiště, které nám poskytlo Felixův sál a zároveň nám dovolilo ukrýt Mikulášskou družinu přímo u nich v centru. Děkujeme!

Přispějte na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.

Autor: Pavlína Sedláčková

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Uherské Hradiště

Studentské náměstí 1531

686 01 Uherské Hradiště

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.