Prezentace dobrovolnictví uherskohradišťského Centra

Publikováno: 05.12.2016

V měsíci říjnu a listopadu také u nás, v Centru Maltézské pomoci v Uherském Hradišti, probíhala prezentace dobrovolnictví. Naši činnost jsme představili na středních školách v Uherském Hradišti, ale také v Uherském Brodě. Dále jsme navštívili Klub seniorů, informace o naší dobrovolnické činnosti jsme předali i v uherskohradišťském informačním centru, knihovně a nemocnici.

Přiložená fotografie byla pořízena na Velehradě, kde jsme navštívili Stojanovo gymnázium. Oslovili jsme studenty a studentky 2. a 3. ročníků, prezentace probíhala v rámci výuky náboženství. Studenti projevili zájem, někteří kladli dotazy, rozdávali jsme propagační materiály o našich projektech.

Pokud byste i vy měli čas a chuť věnovat něco málo ze svého času potřebným, neváhejte nás kontaktovat. Rádi uvítáme mezi nás každého, kdo má chuť pomáhat druhým.

 

(AVl)   

 

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Uherské Hradiště

Studentské náměstí 1531

686 01 Uherské Hradiště

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.