Ukončení školního roku proběhlo v Uherském Hradišti spolu s dětmi z klientských rodin

Publikováno: 16.07.2019

Společně s dětmi z rodin SAS jsme ukončili školní rok společným výletem v poslední červnovém týdnu. Cílem byla Živá voda u Modré a přilehlý Velehrad.

Nejdříve jsme díky panu Kováříkovi mohli navštívit expozici Živé vody. Prošli jsme celý areál a ovlažili se v úžasném přírodním koupališti. Navštívili jsme také tunel pod vodou skrz který jsme pozorovali různé ryby: okouny, vyzy a další. Velkým zážitkem byla pro děti přítomnost potápěče, který s rybami plaval a pracoval na údržbě tunelu. Následně jsme se procházkou přesunuli do cukrárny na Velehradě, abychom se osvěžili skvělou domácí zmrzlinou. Poté jsme na přání dětí navštívili také baziliku. Příjemně jsme se prošli kolem rybníků, kde byly krásné dřevěné sochy a mimojiné také balíky sena, které děti velmi zaujaly.

Všichni jsme si výlet moc užili a těšíme se na další společnou akci.

Autor: Pavlína Sedláčková


Přispějte na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Uherské Hradiště

Studentské náměstí 1531

686 01 Uherské Hradiště

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.