Vánoční setkání s dobrovolníky

Publikováno: 20.12.2016

Vánoční setkání s našimi dobrovolníky jsme letos začali na netradičním, ale o to zajímavějším místě. Setkali jsme se u františkánského kláštera v Uherském Hradišti, kde jsme měli domluvenou prohlídku.

Celkem přišlo 10 dobrovolníků, zájem nás velmi potěšil. Prohlídka prostor kláštera, který je jinak veřejnosti nepřístupný, byla velice zajímavá. Za to vděčíme poutavému vyprávění paní průvodkyně, pracovnice Moravského zemského archivu, který v prostorách kláštera sídlí.

Poté jsme se přesunuli do kanceláře MP, kde bylo pro dobrovolníky přichystané malé občerstvení a drobné dárečky. Taktéž jsme poděkovali dobrovolnicím, které pracují u MP již deset let, paní Dobroslavě Kiszové (na třetí fotografii) a Marii Kovalčikové. Ta se bohužel setkání nemohla zúčastnit, dáreček jsme jí doručili osobně.

Poděkování samozřejmě patří všem našim dobrovolníkům, kterým přejeme klidné a požehnané svátky a hodně zdraví v roce 2017!  

 

(AVl)

Zobrazit všechny novinky >

Kontakt

Maltézská pomoc, o. p. s.

Centrum Uherské Hradiště

Studentské náměstí 1531

686 01 Uherské Hradiště

 

Maltézská pomoc

Obecně prospěšná společnost, je renomovaná organizace pomáhající v České republice široké škále potřebných lidí. Jako charitativní a humanitární organizace Suverénního řádu maltézských rytířů zakládá svou činnost na nepřetržité 900leté tradici pokorné pomoci trpícím.